Akvária lepená

Standardně máme na skladě cca 30 akvárií v objemech od 12 litrů (např. 30x20x20cm) do 112 litrů (např. 70x40x40cm). Na zakázku je možné nechat vyrobit akvárium dle Vašich požadavků, s čekací lhůtou cca 14 dnů. Na nádrže v objemech 100 - 400 litrů vybírám zálohu ve výši 1/2 předběžné ceny zakázky (doklad o zaplacení zálohy je u nás samozřejmostí). Tuto zálohu jsem byl nucen začít vybírat poté, co si jedno nezodpovědné individuum objednalo akvárium 350 litrů a nevyzvedlo si je. Z technických důvodů nelepíme akvária objemnější než 400 litrů.

Bližší informace (cena akvária Vašich rozměrů, síla skla u různě velkých nádrží, vybavení, .....) se dozvíte na adrese zverex@seznam.cz nebo u mě v kamenném obchůdku

Je možné si u nás objednat akvarijní komplety německé firmy JUWEL, které obsahují akvárium, osvětlení, vnitřní filtr, topné těleso a jsou vsazené ve dřevě. Pod toto akvárium si můžete přiobjednat i skříňku.

Pro bližší informace včetně obrázků klikněte na odkaz:

- stránky v němčině www.juwel-aquarium.de
- stránky v angličtině www.juwel-aquarium.de

kde si můžete v klidu domova vybrat co se Vám líbí, nebo mě navštivte v obchodě a rád Vám poradím s výběrem vhodného akvaria pro Vás.